Adam ti to prozradí

"Necítím se tu jako ozubené kolečko v soukolí velkého stroje."

Adam, programátor systému ShopCentrik, ti přiblíží svoji cestu do NetDirectu.
 
Co bylo na začátku, co tě přivedlo do NetDirectu?
Při škole na VŠB TUO FEI jsem hledal vhodnou praxi v IT, a tak jsem objevil NetDirect. Oslovila mě webová prezentace firmy a nabídka práce v programovacím prostředí, které mě zajímá.
Je to tvá první pracovní zkušenost jako programátor, co říkáš na prostředí, ve kterém pracuješ? 
NetDirect nepatří mezi úplně velké, ale ani malé firmy, takže se tu necítím jako ozubené kolečko v soukolí velkého stroje, zároveň mohu budovat kariéru. Vyhovuje mi kolektiv i celkové prostředí firmy.
Bylo něco komplikovaného? Jak sis poradil se školou a prací zároveň? 
Nástup byl složitější, protože práce není škola, ale kolegové mi vše trpělivě vysvětlili a dnes už se ve všem úplně orientuji. Pokud potřebuji radu i nyní, vždy mi někdo ochotně poradí. Oceňuji také, že se díky vlastním rozhodnutím v práci mohu seberealizovat.
 
 
 

 

Co dělat v případě, že tě nabídka zaujala?

Nedozvěděl jsi se vše u konkrétní pracovní nabídky? Zajímají tě podrobnosti, jaký bude tvůj pracovní den nebo naše firemní hodnoty? Zavolej a prodiskutujeme podrobnosti a tvé dotazy.

V případě, že chceš o pracovní pozici požádat, zašli nám tvůj životopis. Do týdne budeš mít od nás vyrozumění a informaci o dalším postupu.


NetDirect s.r.o., Varenská 2723/51, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

email: prace@netdirect.cz

Adam ti to prozradí

:
:
:
:
:
:

3345

Uděluji společnosti NetDirect s.r.o. souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů pro účely výběrových řízení firmy NetDirect s.r.o. v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.
Svůj souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby jeho odvolání.