Obchodní zástupce/konzultant

Jsme úspěšná a dynamicky rostoucí společnost. Svým klientům nabízíme špičkové produkty, široké spektrum služeb a perfektní servis. Pojďte spolu s námi bojovat za silnou značku a najděte uplatnění pro své obchodní schopnosti.

Náplň práce

  • realizace prezentací produktu ShopCentrik (robustní internetové obchody typu B2CB2B s napojením na ERP systémy), FastCentrik (velký e-shop za malé peníze do 24 hodin určen živnostníkům a menším podnikatelům)
  • příprava nabídek pro stávající klienty
  • účast na analýzách u klientů, případně vedení či provádění analýz
  • uzavírání smluv s klienty, komunikace s právním oddělením NetDirectu
  • zápis všech činností do podnikových systémů pro sdílení s dalšími kolegy
  • schopnost vést samostatné prezentace
  • návštěvy klientů a udržování dobrých vztahů (obědy, večeře, pozvání na firemní akce ap.)
  • účast na školeních a poradách
  • samostudium a zvyšování kvalifikace

Naše požadavky

  • ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • extrémní důslednost a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost práce s programy MS Office, výborná práce v internetovém prostředí
  • orientace v softwarové branži a v oblasti e-commerce
  • velmi dobrá znalost prostředí internetu a internetového marketingu
  • ochota učit se novým věcem v oboru IT
  • zkušenosti s vedením projektů
  • znalost angličtiny výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B (je podmínkou nástupu)
  • schopnost a ochota cestovat po celé ČR

 Nabízíme

  • zaškolení
  • vysoký stupeň motivace
  • týmovou práci a přátelský kolektiv, kde nikdo nehraje pouze za sebe
  • systém školení a vzdělávání
  • notebook, telefon, využívání firemního vozového parku
  • pracoviště: Ostrava, Praha

 Jaký máme benefitní program

  • kurz AJ na pracovišti
  • rozvojový program - talent management
  • teambuildingový příspěvek na akci s kolegy
  • celofiremní teambuildingové akce několikrát ročně
  • chill out zóna - fotbálek, šipky, relax
  • pružná pracovní doba, možnost homeoffice
  • stravenky, ovocné svačiny, káva, voda
  • karta Multisport
  • 25 dní dovolené

Co dělat v případě, že vás nabídka zaujala?

Váš profesní životopis vč. průvodního dopisu s uvedením názvu a značky pracovní pozice, o kterou se ucházíte, zašlete prosím na adresu prace@netdirect.cz a přiložte prosím svou fotografii, telefonní číslo a možný termín nástupu.

Rovněž prosím připojte následující text:

Uděluji společnosti NetDirect s.r.o. souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů pro účely výběrových řízení firmy NetDirect s.r.o. v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění. Svůj souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby jeho odvolání.

Více informací o výše uvedené pozici se dozvíte na čísle +420 596 115 633.

Upozorňujeme, že odpovídáme pouze na vybrané nabídky.

Máte účet na LinkedIn?
Kontaktujte nás jedním kliknutím

NetDirect s.r.o., Varenská 2723/51, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

email: prace@netdirect.cz

4362

Uděluji společnosti NetDirect s.r.o. souhlas se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů pro účely výběrových řízení firmy NetDirect s.r.o. v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění.
Svůj souhlas uděluji na dobu neurčitou do doby jeho odvolání.